Targi i konferencje TSL 2018

Jak dla każdej branży, tak i dla branży logistycznej ważne jest, by nie zostawać w tyle. Nowe trendy, nowinki techniczne, nowi partnerzy biznesowi, dzielenie się doświadczeniami, wspólne rozwiązywanie problemów – taką rolę spełniają coroczne targi i konferencje TSL. Startujący właśnie 2018 rok zapowiada się ciekawie, jeśli chodzi o takie wydarzenia w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki.

Targi i konferencje TSL

ExhibitEuropeSITL

Już w marcu w dniach 20 – 23 w Paryżu SITL Europe – Międzynarodowy Tydzień Transportu i Logistyki (International Week of Transport and Logistics). SITL Europe to jedyne wydarzenie, które łączy wszystkie obszary transportu i logistyki, niwelując podziały w drodze kompleksowego podejścia multimodalnego. Wszystkie specjalizacje są reprezentowane w tematycznych sesjach konferencyjnych i spotkaniach biznesowych.

Targi konferencje TSL

MT TSL

O dzień później, 21 -23 marca br. odbędą się Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki w Nadarzynie pod Warszawą. Będzie to już druga edycja, pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego. MT TSL to spotkanie biznesowe firm produkcyjnych i sieci handlowych z przedsiębiorcami z branży transportu i komunikacji z Europy Środkowej. To miejsce premier pojazdów, a także prezentacji szerokiej oferty branży transportu, spedycji i logistyki. Imprezie towarzyszą liczne konferencje, spotkania biznesowe w specjalnej strefie Business Caffe i konkurs “Profesjonalni Kierowcy”.

targi konferencje TSL

TRA Vienna

16-19 KWIETNIA – Niezwykle ciekawie zapowiada się „A digital era for transport” (Era cyfrowa w transporcie) – Vienna 2018. Transport Research Arena – TRA 2018 jest areną dla naukowców, firm i władz publicznych działających w dziedzinie transportu. Przyjmuje z zadowoleniem decydentów i zainteresowane strony tworzące politykę badań i transportu. Wspólnie będą dzielić się i omawiać nowe pomysły, wyniki badań, rozwiązania technologiczne i nowe modele biznesowe. Razem będą doświadczać i kształtować przyszłość transportu i mobilności dla ludzi i towarów.
Kluczowymi obszarami będą:
– W jaki sposób digitalizacja przekształca systemy transportu i mobilności
– Dekarbonizacja i przyszły rozwój – jak zmienić nasz system mobilności i pozostać konkurencyjnym
– Kształtowanie nowego krajobrazu mobilności – wizja transportu i mobilności dla Europy

Targi i konferencje TSL

TransRussia

W tym samym terminie, tj. 17-19 KWIETNIA 2018 r. – TransRussia, Międzynarodowa Wystawa Transportu, Usług Logistycznych i Technologii (23rd International Exhibition for Transport and Logistics Services and Technologies). Odbędzie się w Crocus Expo w Moskwie, a weźmie w niej udział ok. 350 firm z całego świata.

I ponownie w Warszawie: 6-8 listopada, 2018 – VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14. Prace nad programem VI edycji targów TransLogistica Poland są już w trakcie.

2018-03-20T13:25:50+00:00 Styczeń 4th, 2018|logistyka, spedycja, transport|0 Comments

Dodaj komentarz